1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 2. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 2. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Kanunsuz Topraklar 2. Bölüm ile 6 Ekim Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

29 Eylül 2021 Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Kanunsuz Topraklar’ın başrollerinde Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili yer alıyor. Kanunsuz Topraklar dizisi madenci Davut ile maden sahibinin kızı Gülfem arasında yaşanacak imkansız aşkı konu alıyor.

Kanunsuz Topraklar 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kanunsuz Topraklar 2. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 2. Bölüm 2. Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 1. Bölüm Özeti

1939 senesi, Zonguldak. Şehrin kömür madenlerinden birinde babası ve kardeşleriyle maden işçiliği yapan Davut, anası ve 6 yaşındaki küçük kardeşiyle mütevazı bir hayat sürmektedir. Gündüz vardiyasını devraldıkları bir sabah çalıştıkları madende meydana gelen bir göçükle birlikte 9 kişi hayatını kaybeder.

Aralarında Davut’un babası da vardır. Giden canların sorumlusu madenin sahibi olan Malik Bey’dir. Çünkü Davut’un bütün uyarılarına rağmen önlem almamıştır. Kızları Gülfem, Behice ve Fikriye’yle zengin bir hayat yaşayan Malik Bey suçlamalardan kolaylıkla sıyrılınca Davut adaleti kendi sağlamaya karar vererek harekete geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir