İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-31
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 31. Bölüm

Sefirin Kızı 31. Bölüm
+ - 0

Star tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sefirin Kızı 31. Bölüm ile 7 Aralık Pazartesi akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 30. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Başrollerinde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in yer aldığı Sefirin Kızı her bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen Sefirin Kızı Sefirin Kızı 30. bölümde neler oldu? İzleyenler tarafından merakla beklenen Sefirin Kızı 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 31. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 30. Bölüm Özeti

Kahraman, Sahra’nın işlediği Loki cinayetini üstlenir. Nare’nin polis çağırmaması için de, Menekşe ile Loki’nin ilişkilerini açıklar.

Sancar bebeğinin babasının sorgulanmaması için cinayeti ört bas eder. Bir de üstüne Loki’nin babasına kan parası ödeyince Nare çileden çıkar.

Hayatları boyunca kavuşmak için bekleyen Sancar ve Nare, kavuştuklarını sandıkları an kültür farklılıklarıyla yüzleşmişlerdir. Namus belası, can kısası, kan parası, nişan bohçası, gelin hamamı…

Nice sevdalıyı ayıran ayrı dünyalar gerçeği, Nare’nin de üzerine kabus gibi çökmüştür. İki sevdalı, bu kabusu rüyaya çevirebilecekler mi?

Yorum Yap