Sen Çal Kapımı 17. Bölüm
0

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 17. Bölüm ile 4 Kasım Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında yer alacak.

Sen Çal Kapımı dizisi dün akşam 16. bölüm ile ekranlara geldi. Serkan ile Eda arasında gerilim sürüyor. Eda, Serkan’ın bir şeyler sakladığı için kendisinden ayrıldığını düşünse de bunu kanıtlaması pek de kolay olmayacak. Serkan, Eda’nın tüm baskılarına rağmen gerçeği söylemekten kaçınır. Ama Eda şüphelerinde haklıdır ve artık emindir. Serkan ile Eda’nın yeniden yakınlaşması diziye damga vuran diğer bir olay oldu.

Sen Çal Kapımı 17. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 17. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 16. Bölümde Neler Oldu?

Serkan, Eda’yı kamp alanında bulduktan sonra üzerine titrer. Serkan’ın yakın ve ilgili davranışları, Eda’nın dikkatini çeker. Serkan’ın ayrılık kararının arkasında başka bir neden olduğundan şüphelenir.
Eda ormanda kaza geçirdiğinde başını çarptığı için sabaha kadar uyumaması gerekir. Serkan onu ısrarla yazlık eve götürür. Ve sabaha kadar birlikte zaman geçirirler.

Serkan ise Eda ile ayrılığa alışmaya çalışmakta, bir yandan da Efe ve Eda’nın hep birlikte olmasına tepkisiz kalmaya çalışmaktadır. Çünkü Eda’nın ayrılıklarıyla ilgili şüpheleri olduğunun farkındadır.
Erkeklerin maç, kızların karaoke yaptığı gece, erkekler de kızların partisine katılır. Herkesin duygularını birbirine açtığı bu gecede, Serkan’ın Eda’ya olan aşkını gizlemesi ise düşündüğünden çok daha zor olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir