1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 625. Bölüm

Arka Sokaklar 625. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 625. Bölüm ile 29 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yine izleyicileri ekran başına kilitledi. 22 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Arka Sokaklar son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,59 puan alarak 2. oldu. Arka Sokaklar 624. son bölümünde Rusların peşine düştüğü Engin’i korumak için ekibin aksiyon dolu sahneleri dikkat çekerken Engin’in Lena’yı korumak için kendisini tehlikeye atması ekranlara damga vurdu. Mazlum’un ölmesinden sonra Gazi’nin Yeri için ortak arayan Mesut harekete geçerken Tunç’un bulduğu yeni ortak ise ekibi şoke etti.

Arka Sokaklar 625. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 624. Bölüm Özeti

Lena’yı bulan Engin, acıdan bayılan kadını hastaneye götürür. Bu sırada Engin’e bir türlü ulaşamayan Başak bir terslik olduğundan şüphelenmektedir. Lena’yı peşindeki Ruslardan kurtarmak isteyen Engin kendisini tehlikeye atacaktır.

Mazlum’un ölümünden derinden etkilenen Mesut, Gazi’nin Yeri’ni devretmek ister. Birkaç adayla görüşse de güvenebileceği biri çıkmaz. Nihayet Tunç kafeye ortak olmak isteyen bir alıcı bulur. Bu kişi herkesi şaşırtacaktır.

Nazlı ve İlyas evlenmek üzere olan genç ve mutlu bir çifttir. Derken Nazlı’nın cesedi bulunur. İlyas ise kayıptır. Okların damadı gösterdiği bu olayda ekibimiz bir an önce olayı çözmeli ve suçlu kişiyi parmaklıkların ardına göndermelidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir