Sen Çal Kapımı 45. Bölüm
0

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sen Çal Kapımı 45. Bölüm ile 14 Temmuz Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan ve Anıl İlter’in yer aldığı Sen Çal Kapımı 44. Bölüm ile ekranlara geldi. Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünde; Serkan baba olmaya hazır, ama nasıl yapacağı hakkında hiçbir fikri yok. Bir taraftan kızıyla olabildiğince vakit geçirip babalığın zorluklarını öğrenirken, bir taraftan da Eda’yla arasını düzeltmenin peşinde. Sen Çal Kapımı 45. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Sen Çal Kapımı 45. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OH21IX-Xwy8″]

Sen Çal Kapımı 45. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=lb_Jfxf_MaQ”]

Sen Çal Kapımı 44. Bölüm Özeti

Eda kendini Serkan’a kaptırmamak için zorlanıyor. Hele Serkan’ın gizli odasını bulduktan sonra bu aşka nasıl hayır diyebilir? Bu arada Ayfer ve Aydan, Serkan ile Eda’nın arasında olup bitenlerden habersiz velayet almanın peşinde. Ama işler kimsenin planladığı gibi gitmeyecek.

Serkan’ın bu kararı Eda’nın büyük bir hayal kırıklığı ve öfke yaşamasına neden olur. Bu arada Kiraz tam doğum gününde ortadan kaybolur. Herkes Kiraz’ı bulmak için seferber olsa da Kiraz’dan hiçbir iz yoktur. Eda Kiraz’ın başına bir şey geldiğinden korkmaktadır. Kiraz gerçekten nerededir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir