1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gülümse Kaderine 2. Bölüm

Gülümse Kaderine 2. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Gülümse Kaderine yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanıyor. Gülümse Kaderine 2. Bölüm ile 4 Mayıs Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox tv ekranlarının yeni dizisi Gülümse Kaderine ilk bölümü ile sevenleri ile buluştu. 27 Nisan Çarşamba günü ik bölümü ile ekranlara gelen Gülümse Kaderine dizisi reyting sıralamasında Total de 2,70 puan alarak 9. sırada yer aldı. Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin’in başrollerini paylaştığı Gülümse Kaderine her Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gülümse Kaderine 2. Bölüm Fragmanı

Gülümse Kaderine 1. Bölüm Özeti

Eda ve Yaren Bursa’da yetiştirme yurdunda büyümüş, birbirlerini kardeş olarak kabul ederek kimsesizliklerini avutmaya çalışan iki genç kızdır. Yaren üniversite sınavına girip tıp fakültesini kazanarak doktor olmak istemektedir. Eda ise liseyi yarıda bırakmış, okuyarak bir yere varamayacağını düşünmektedir. İkisi de on sekiz yaşını doldurdukları için artık kendi hayatlarını kurmak isterken, iki kızın kaderi gittikleri bir ev partisinden sonra trajik bir şekilde tamamen değişecektir… Yaren kendisinden saklanan geçmişinin sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarken, Eda bu yolculukta bütün krizleri fırsata çevirmeye başlar… Hayatın onlara borçlu olduğunu düşünüyor… Ve bu borcun karşılığı iyi talihle ödenmezse, Eda söke söke tahsilatı yapmaya kararlı…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir