Seni Çok Bekledim 6. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen Star TV dizisi Seni Çok Bekledim yeni bölümü ile devam ediyor. Seni Çok Bekledim 6. Bölüm ile 5 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine kavuşan dizisi Seni Çok Bekledim, bu akşam 5. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. İlgiyle izlenen dizinin bu akşamki bölümünde Selo ve Erol, nihayet kozlarını paylaştı ve ortalık karıştı. Kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan Seni Çok Bekledim dizisi 5. yeni bölümüyle izleyenlere duygu seli yaşattı. Peki Seni Çok Bekledim 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Seni Çok Bekledim 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=9iStZBfCTWU”]

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm Özeti

Selo tarafından bıçaklanan Kadir, yaşam savaşını kazanır. Fakat Selo, Erol’dan intikam alma niyetinden vazgeçmemiştir. Erol ise istemeden sebep olduğu ölümün ardından yıkılan hayatların vicdan azabını kaldıramamaktadır.

Ayliz babasının kim olduğunu bulmaya çalışırken Kadir sonunda bir ipucuna ulaşır. Selo’nun hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Meryem, Zahide’ye benzerliğiyle onu şaşırtır. Cemal’e gelen bir video ise işlediği cinayeti bilen tek kişinin kendisi olmadığı gerçeğini yüzüne vurur. Cam evde karşı karşıya gelen Selo ve Erol, nihayet kozlarını paylaşacaklardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir