1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Snowpiercer Ne Zaman Başlıyacak?

Snowpiercer Ne Zaman Başlıyacak?
0

Birkaç kez ertelenen dizi, sonunda yayın hayatına başlıyor. Snowpiercer‘ın adeta yılan hikayesine dönen, birkaç kez tarih değiştiren, ertelenen, hatta öne çekilen TV versiyonuna sonunda kavuşabileceğiz. Son açıklanan ve artık geri sayımına başladığımız prömiyer tarihi ülkemiz için 25 Mayıs 2020 olarak açıklandı. Geri sayım sürerken heyecanımızı artırmak için yeni paylaşılan altyazılı fragman ve resmi postere bir göz atabiliriz.

Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrollerinde yer aldığı dizi, geçtiğimiz yıl Oscar tarihine geçen Parasite filminin yönetmeni Bong Joon Ho’nun 2013 yapımı aynı adlı filminin yeniden çevrimi olacak. Joon Ho, bu projede de yönetici olarak yer alıyor ve projeyi denetliyor.

Snowpiercer‘ın odağında trende yolculuk yapan bir grup insan yer alıyor. Hikaye, dünyanın neredeyse bir toprak oluşunun kısa bir süre sonrasında geçiyor. Tıpkı Parasite filminde olduğu gibi, sınıfsal farklılıklar, sosyal adaletsizlik ve elbette hayatta kalma mücadelesi hem filmin, hem de dizinin hikayesini oluşturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Lena Hall, Annalise Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand ve Jaylin Fletcher gibi isimler yer alıyor.

Tarihsel sürecinden ayrı olarak, birkaç kez el de değiştiren projeyi nihayet yakın zamanda izleyebileceğiz. Dizinin yapımcıları Marty Adelstein ve Becky Clements olurken, ilk bölümü kaleme alan Graeme Manson showrunner olacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise büyük oranda James Hawes oturacak.

25 Mayıs tarihinde Netflix Türkiye’de de prömiyer yapacak olan Snowpiercer’ın şimdiden ikinci sezon onayını aldığını ve Bong Joon Ho’nun rekortmen filmi Parasite’ın dizi çalışmalarının başladığını da belirtelim.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir