1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 8. Bölüm

Son Yaz 8. Bölüm
0

FOX Tv ekranlarının kısa süre büyük ilgi gören dizisi Son Yaz, yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Son Yaz 8. Bölüm ile 19 Şubat Cuma akşamı Fox TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son Yaz dizisi 7. bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları FOX TV’de yayınlanıyor. Son Yaz 7. bölümde Latif’i öldürmek için sıkıştırılan Akgün, elini kana bulamamak için bir çıkış yolu ararken Soner, Akgün’ü Yağmur üzerinden tehdit eder. Akgün Latif’i öldürecek mi? Yağmur’a ne olacak?

Son Yaz 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UvTWE9TSIUk”]

Son Yaz 8. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=B0mnP-R7ycI”]

Son Yaz 7. Bölüm Özeti

Latif’i öldürmek için sıkıştırılan Akgün, elini kana bulamamak için bir çıkış yolu ararken, Soner Akgün’ü Yağmur üzerinden tehdit eder. Selim ise her yerde kaçak tanığı Latif’i aramaktadır.

Akgün bu çıkışsızlık içinde bir yol bulmalıdır… İçinde bulunduğu baskı haline daha fazla dayanamayan Akgün, kendisine daha önce annesi hakkında yalan söylemiş olan Selim’e patlar.

Aralarında geçen tartışmada öğrendikleri Akgün’ü hiç tahmin etmediği bir yerden yakalar. Öte yandan Canan ve Selim yaşadıkları ayrılık acısına rağmen dik durmaya çalışsalar da iki taraf da yıkılmıştır. Canan’ın Selim’e kaçak tanığı Latif’le ilgili yardım etmesi acaba aralarını düzeltebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir