1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 580. Bölüm

Arka Sokaklar 580. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen Kanal D dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 580. Bölüm ile 5 Mart Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisi KANAL D ekranlarında dün akşam 579. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 579. bölümün ardından şimdi de Arka Sokaklar 580. bölüm için araştırmalarına başladılar.

Arka Sokaklar 580. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2vMwe6Ibyz4″]

Arka Sokaklar 579. Bölüm Özeti

Rıza Baba, ülkeden kaçmaya çalışan Servet Amca ile karşı karşıya kalıyor!

Servet, güvenli eve yerleştikten sonra ülkeden kaçmanın planlarını yapar. Adamlarıyla ufak bir tezgah düzenler. Hastaneye kaldırılma bahanesiyle ambulansla kaçırılır. Ülkeden kaçmak için geldiği limanda onu kötü bir sürpriz bekler. Rıza Baba ve ekip, Servet’in adamlarının ensesinden bir an bile ayrı kalmazlar. Aldıkları istihbarat ve takip ettikleri adamlar sayesinde limana operasyon düzenlerler. Servet kaçmanın hayalini yaşarken karşısında eli silahlı Rıza Babayı bulur.

Bu sırada Ali, cezaevinde zor zamanlar yaşamaktadır. Önceden içeri attığı bir mahkum onu rahatsız etmektedir. Dışarıda ise Pınar, biçare şekilde tahliye edilmesini beklemektedir. Üzücü haber savcıdan gelir. Eldeki deliller yeterli de olsa Ali cezaevinde yatmaya devam edecektir. Bu durum Rıza Baba ve ekibi çok öfkelendirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir