İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Video Galeri

Mucize Doktor 36. Bölüm

Mucize Doktor 36. Bölüm
+ - 0

Ali Vefa ve arkadaşlarının macerasını anlatan Mucize Doktor dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 36. Bölümü, 5 Kasım Perşembe akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

29 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan Mucize Doktor 35. bölümde; Nazlı’nın korkunç bir kazadan mucize eseri sağ çıkan bir hastayı kurtarma çabası damga vurdu. Doktor Ali Vefa yine hayal kırıklıkları yaşar. Nazlı ve Ferda babalarını affeder. Nazlı aynı şeyleri yaşama ihtimalinden dolayı çok korkar. Tüm bunlar yaşanırken Demir ve Doruk arasındaki rekabet son sürat devam eder.

Mucize Doktor 36. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 36. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 35. Bölümde Neler Oldu?

Babasının ortaya çıkışından fazlasıyla etkilenen Nazlı, korkunç bir kazadan mucize eseri sağ çıkan bir hastayı kurtarmayı kafasına takar. Diğer tarafta başka bir hastanın tedavisi Ferman’ı Beliz ve Tanju’yla karşı karşıya getirir.

Vakasını kişiselleştiren Ferman hiç bildiğimiz Ferman gibi değildir. Hastanede gerilim yükselirken iki vakada da sorumluluk alan Ali hem Nazlı hem Ferman’a yardım etmeye çalışır. Ama bazen sevdiklerimize yardım etmek hiç tahmin etmediğimiz yollara girmek demektir.

Yorum Yap