1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 143. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 143. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza geliyor. Payitaht Abdülhamid 143. Bölüm ile 19 Mart Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in sevilen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid bu hafta 142. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak merak ediliyor. TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid dizisi her hafta olduğu gibi bu akşam da izleyenleri ekranları başına adeta kilitleyen bir bölümle daha ekranlardaydı. 142 bölümdür devam eden Payitaht Abdülhamid dizisi izleyenleri için artık bir cuma klasiği haline geldi. Payitaht Abdülhamid hayranları bir sonraki bölümde neler olacağını merakla bekleniyor. Payitaht Abdülhamid 143. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid 143. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=57yyVwAlS2w”]

Payitaht Abdülhamid 142. Bölüm Özeti

Tahviller üzerinden oynanan oyun, Abdülhamid’i ve devleti zor durumda bırakır. Abdülhamid, sarayın içinde başka bir hain olduğundan şüphelenmektedir. Mithras örgütünün peşinde olan Eşref Aziz öğrendiği yeni bir bilgi ile düşmana büyük bir baskın gerçekleştirir.

Saliha Emsal’i zindandan kurtarmaya çalışırken, Fatma da tuzağı kuranı bulma peşindedir. Naime, babasının gözünde kendini aklamak için Fatma’yı ateşe atar. Aliye ise aldığı onca tedbire rağmen sonunda yakayı ele verir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir