Kardeşlerim 16. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 16. Bölüm ile 5 Haziran Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim 15. son bölüm ekrana geldi. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Tolga’nın planı Asiye’nin hayatını tehlikeye atıyor. Harika sinsi planına Suzan’ı inandırıp kendi tarafına çekerken, Ömer’i okuldan attırmanın yollarını arar. Kardeşlerim 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeşlerim 15. son bölüm özeti.

Kardeşlerim 16. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 16. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 15. Bölüm Özeti

Ömer kendini savunmak zorunda kalır. Akif’le Nebahat Melisa’yı Kadir’den uzak durması için uyarırken, Doruk ve Asiye’den habersizdirler. Akif, Suzan’ın iflası için sinsi planını uygulamaya koyar.

Akif’le Nebahat Melisa’yı Kadir’den uzak durması için uyarırken, Doruk ve Asiye’den habersizdirler. Tolga, Ömer ve Kadir’den intikam almak için Asiye’yi zor duruma sokacak plan yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir