Üç Kuruş 28. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kuruş 28. Bölüm ile 30 Mayıs Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz. Peki Üç Kuruş final mi yapıyor?

Show TV kanalında yayınlanan Üç Kuruş dizisi Pazartesi akşamı ekranları geliyor. 23 Mayıs Pazartesi akşamı ekranlara gelen Üç Kuruş son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,48 izlenme oranı ile 6. oldu. Üç Kuruş dizisinin 27. bölümünde; Babasının ölümüyle yüzleşmekte zorlanan Kılıç, Baybars’ın nasıl öldürüldüğünü bilen herkesi ortadan kaldırmaya başlar. Üç Kuruş 28. Bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Üç Kuruş 28. Bölüm Final Fragmanı

Üç Kuruş 27. Bölüm Özeti

Kılıç, Kartal’la beraber Baybars’ın öldürülmesinde payı olan kardeşi Çetin’i de ölüm listesine alır. Kılıç, intikam için en şiddetli biçimde saldırdığında aile üyelerinden birine daha zarar verir. Şiddetin sadece daha fazla şiddet doğurduğunu gören Leyla, Kartal’a karşı Efe’nin yanında yer alır. Ailesini korumakta kararlı olan Efe gözünü karartır ve Şahin ile Çetin’i de dahil ederek son perdeyi açacak planını hayata geçirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir