1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 42. Bölüm

Gönül Dağı 42. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 42. Bölüm ile 4 Aralık Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sıcak aileler ve yalnız bir bozkırda yaşanan dram ve sevincin ısıtılmış hali olarak ekranlara gelen Gönül Dağı bölümleri izleyenler tarafından her hafta reyting listesinin zirvesine çıkartılıyor. Gönül Dağı son bölümünde yırtılmış ve kanlı gömleği bulunan Doktor Kenan’ın ölüp ölmeyeceği merak konusu olmuştu. Gönül Dağı 42. bölüm fragmanında ise Döndü’nün oğlunu bulmasının sevinci izleyenleri gülümsetti. Amca oğulları ise aralarına yeni bir amca oğlu’nun katılmasının heyecanını yaşıyorlar.

Gönül Dağı 42. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 42. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 42. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 41. Bölüm Özeti

Döndü oğluna kavuşuyor! Doktor Kenan’ın sırra kadem basması herkesi şok etti. Doktor Kenan’ı kaybolmasıyla birlikte köyde ve civarda arama çalışmaları başlatıldı.Yırtılmış gömleği bulunan Doktor Kenan’ın ölüp ölmeyeceği merak konusu olmuştu. Ancak bölümün sonlarına doğru Kenan’ın yaralı olduğu ortaya çıktı. Elif’in çabalarının sonuçsuz kalmasıyla Ciritçi Abdullah ve ailenin kalanı da arama çalışmalarına dahil olmuştu. Yırtılmış gömleği bulunan Doktor Kenan’ın bölümün son sahnesinde yaralı olarak ortaya çıkması büyük sevinç yaşatmıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir