1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 612. Bölüm

Arka Sokaklar 612. Bölüm
0

15 sezondur en çok izlenen dizilerden biri olmayı başara Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 612. Bölüm ile 28 Ocak Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. önetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu ve Oya Okar’ın olduğu Arka Sokaklar son bölümde; Rıza Baba, Amerikalı suç örgütünün eline düşüyor. Ekip, Rıza Baba’yı kurtarabilecek mi sorusu izleyenler tarafından merak ediliyor. Mesut’un Selin’e evlilik teklifi etmesi ise son bölüme damga vuran bir diğer olay oldu.

Arka Sokaklar 612. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 611. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar’ın 611. Bölümünde Ekip, Rıza Babayı Amerikalı suç çetesinden kurtarmak için harekete geçiyor!
Rıza Baba’nın davetsiz bir ziyaretçisi olur. Bu sırada kendisine atılan iftiradan bir an önce kurtulması gereken Mesut, İlyas Albay’dan yardım ister.
Ekibimiz bir kavgaya müdahale eder ve burada kız kardeşini arayan Levent ile karşılaşırlar. Ekibimiz Levent’e kız kardeşini bulma konusunda söz verir. Fakat Levent’in gizlediği şeyler vardır.

Mafya babası Noyan, yaşadığı silahlı saldırıdan sonra koruma talep eder. Öldürülen bir kızın vakasını inceleyen ekibimizin, kurban ile Noyan arasında bir bağlantı kurması uzun sürmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir