Dizi Tanıtım: "True Blood"

true blood

2008 yılında HBO kanalında yayın hayatına başlayan True Blood, bir vampir dizisidir. True Blood, 2014 Ağustos'ta final yapmıştır. Dizinin oyuncu kadrosu Anna Paquin, Stephen Moyer, Alexander Skarsgård, Sam Trammell, Ryan Kwanten, Rutina Wesley, Chris Bauer, Nelsan Ellis, Jim Parrack, Carrie Preston gibi oyunculardan oluşuyor. Dizinin yapımcısı ise Brian Buckner olarak karşımıza çıkıyor.

Dizinin konusuna gelecek olursak; "ABD'nin güneyinde, Louisiana eyaletinde bulunan küçük bir kasabada bulunan varmpirlerin, insanlarla birlikte yaşamaya başlamasını konu ediniyor. Dizinin ana kahramanları ise Sookie Stackhouse isimli telepatik bir garson kız ile onun aşık olduğu Bill Compton isimli vampirdir."

Yazar
Yazar
Yabancı dizi izlemekten zevk alan ve onlar hakkında konuşmaktan hoşlanan sıradani sakin bir insan..
Önceki Yazı:Dizi Tanıtım: "Masters of Sex"
Sonraki Yazı:Dizi Tanıtım: "Minority Report"
 • disqusbll

  vampir filmi ve dizileri çok çekilmeye başlandı artık. ama çıtayı aşan çok olmadı. inşaallah dizinin akıbeti iyi olur

 • ali

  vampir dizilerini sıkılmadan izliyorum. true blood bu türdeki kendi ispatlamış dizilerden bir tanesi. izleyen olan varsa öneririm.

 • tarık

  bu tarz fantastik diziler bizim ülkemizde niye yapılmıyor... sinema-dizi kültürümüz çok vasat çok

 • Talha

  Şuan için birçok diziyi birden izliyorum ilerleyen günlerde true blood dizisinide izlemeye çalışıcam:)

 • Suat

  True Blood dizisi vampirlerin insanlarla beraber yaşamını anlatan fantastik ilgi çeken bir dizidir. Vampir tarzında film severlerin izlemesi gereken muhteşem bir dizidir.