Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 4. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 4. Bölüm ile 4 Mart Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli dizisi Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Burak Sevinç’in başrolünde yer aldığı Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 4. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 4. Bölüm Fragmanı

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 3. Bölüm Özeti

Karaca Halil’in izini sürdükten sonra onu bulan Molla Numan, Karaca Halil’i ormanlık bir alanda kıstırır. Bu olayın üzerine Somuncu Baba ve Genç Ömer Numan’ın yardımına koşarlar. Ancak Karaca Halil’i ellerinden kaçırırlar. Hemen durumdan haberdar olan Şeyh Murad ve avanesi Numan’a karşı bir hamle hazırlığına girişirler. Bu arada Somuncu Baba da bir plan kurar. Somuncu Baba ‘nın Tatar’a kurduğu plan ile Karaca Halil, Tatar’ın bozhanesinde derdest edilir. Kadı Naibi huzuruna getirilen Karaca Halil ve Molla Numan adalet önünde ilk kez karşı karşıya gelirler. Numan, bir kez daha Şeyh Murad’ın ve adamlarının kurduğu planın tam ortasında kalmıştır. Numan, Karaca Halil’in verdiği ifade karşısında şok olur. Karaca Halil kitabın çalınmasında ki tezgahı kuranın Molla Numan olduğunu söyler. Bunun üzerine Molla Numan zindana atılır ve sürgüne gönderilir. Molla Rüstem ise serüderrisliğe getirilir.

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir