1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sebilen TRT1 dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm ile 29 Ocak Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’in yeni sezonuyla da büyük ilgi gören tarihi dizisi Payitaht “Abdülhamid”, dün akşam 135. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Dizinin dün akşamki bölümünde Naime ve Aliye’nin Saliha Sultan’a tuzak kurması damga vurdu. Payitaht “Abdülhamid” dizisi 135. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 136. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AqcFWAzwwqY”]

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=H15Bzwi0-FQ”]

Payitaht Abdülhamid 135. Bölüm Özeti

Duyun-u Umumiye’ye olan borçların biteceğini söyleyen Abdülhamid, planını saklı tutar. İngiltere ise bu sefer kozunu büyük oynar. Ünlü banker Ernest Cassel artık payitahttadır. Saray tarafından görevlendirilen Eşref Aziz, bugüne kadar hiç duymadığı gizli bir örgütle karşılaşır. Kaşgarlı Nadir Bey’i ise büyük bir sürpriz beklemektedir.

Naime ve Aliye, Saliha Sultan’a tuzak kurarken Stefano da onları kendi tuzağına düşürmüştür. Emsal, Saliha Sultan’ın başına gelenler için Naime’den şüphelenir. Aradığı kanıtı da bulunca haremde artık kılıçlar çekilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir