Ramo 18. Bölüm
0

Show TV ekranlarında ekrena gelen Ramo dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Yeni bölüm Ramo 30 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak. Ramo 18. Bölümü sitemizden izleyebilirsiniz.

Show TV’nin merakla takip edilen dizisi Ramo’nun son bölümünde; Kürşat’ın öldüğü, Ramo’nun da yaralandığı olay yerine polisler gelince Hasan, Ramo’yu polislerden kurtarmak için kendini feda etti. Polise teslim olan Hasan tutuklanırken, Ramo ağabeyini hapisten kurtarmak için harekete geçti.

Ramo 18. Bölüm İzle

Ramo 18. Bölüm Fragmanı

Ramo 18. Bölüm 2. Fragmanı

Ramo 17. Bölümde Neler Oldu?

Kürşat’ın ölmeden önce Cihangir’in cezaevine girmesini sağlayacak ‘kaman’ ipucunu vererek akıllarda soru işareti bıraktı. Fidan, Ramo’nun Kürşat’tan öğrendiği ipucunu Sibel’e söyleyerek yardım istedi. Sibel, Cihangir’in yakınında ipucunun peşine düşerek kendini büyük bir tehlikenin de içine attı. Kürşat’ın ölümünde tüm oklar Ramo’nun üzerine çevrilmişken Ramo, Kürşat’ın cenazesine gelerek herkese adeta meydan okudu. Kürşat’ın kardeşi Nuri, Ramo’nun peşine düştü. Ramo da gerçek katilin kim olduğunu öğrenmeye çalışıyordu.

Finalde Ramo’ya hain kumpası kuran kişi Erkan çıktı. Erkan’ın karşısına çıkan Ramo, kendi parmak izi olan cinayet silahını ve Kürşat’ın verdiği dosyayı aldı. O anlarda Doğu’nun da gelmesiyle gerilim doruğa ulaştı. Ramo’nun tüm planı Doğu’yla konuşarak yaptığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir