1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

American Horror Story’nin 11. Sezon Tarihi Açıklandı

American Horror Story’nin 11. Sezon Tarihi Açıklandı
0

Ekranların uzun soluklu korku gerilim dizisi American Horror Story 11. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanırken, dizi severlerin merakla beklediği American Horror Story’nin 11. Sezon Ne Zaman? sorusuda sonunda yanıt buldu!

FX ekranlarında Ryan Murphy’nin korku uyarlama dizisi olarak ekranlara gelen American Horror Story 11. sezon ismi ve dizinin yayın tarihi sonunda açıklandı. FX kanalı sosyal paylaşım platformu twitter üzerinden yaptığı açıklamada “American Horror Story”nin önümüzdeki sezonun adının “American Horror Story: NYC” olacağını diziye ait poster ile birlikte duyurdu.

Yeni adı American Horror Story: NYC ile ekranlara geri dönecek olan dizinin ilk bölümü 19 Ekim akşamı FX kanalında, ertesi gün ise Hulu platformunda yayınlanacak. American Horror Story 11. Sezon oyuncu kadrosuda açıklandı. Yeni sezonda dizi ekibinde yer alacak oyuncular Ryan Murphy’nin AHS’de daha önce de birlikte çalıştığı Zachary Quinto, Sandra Bernhard ve Charlie Carver’ın geri döndüğü sezonda ayrıca Joe Mantello, Billie Lourd, Leslie Grossman, Isaac Powell, Denis O’Hare ve Patti LuPone rol alıyor. Üzücü haber ise dizinin Emmy ödüllü eski müdavimleri Sarah Paulson ve Evan Peters ise bu sezonda yoklar.

American Horror Story toplamda 16 Emmy ve iki Altın Küre kazanarak büyük bir başarıya imza attı. FX, Murphy ve Brad Falchuk tarafından ekranlara gelen dizinin, 9 sezon ve 103 bölüm boyunca toplamda 1 milyarın üzerinde izleyiciye ulaştığını bildiriyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir