Çatı Katı Aşk 8. Bölüm
0

Kanal D ekranlarında perşembe akşamlarının sevilen romantik komedi dizisi olarak ekran gelen Çatı Katı Aşk 8. Bölüm ile devam ediyor. Çatı Katı Aşk 8. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan son bölümde Ateş artık Ayşen’le yaşayacakları ilişkinin önünde hiçbir engel kalmadığına emin olmuştu fakat Ayşen için işler daha da karmaşık hale gelmişti. Bakalım Çatı Katı Aşk 8. Bölüm‘de neler olacak. Yeni 27 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanacak.

Çatı Katı Aşk 8. Bölüm Fragmanı

Çatı Katı Aşk 7. Bölümde Neler Yaşandı

Yaşadıkları özel andan sonra Ayşen’in daha fazla duygularını inkar edemeyeceğini düşünen Ateş artık Ayşen’le yaşayacakları ilişkinin önünde hiçbir engel kalmadığına emindir ancak Ayşen için işler daha da karmaşık hale gelmiştir. Ateş’e aşık olduğunu kabul etmesine rağmen bildiği gerçekler yüzünden ailesi ve Ateş arasında kalan Ayşen hayatının en zor kararını vermek üzeredir.

Diğer yandan Demir’in itirafı sonrası Yasemin söylediği yalanların altında ezilmekte ve daha fazla bu oyuna devam etmek istememektedir. Üstelik Ateş ve Ayşen’in yakınlaşması Yasemin’in Ateş’e olan güveninin sarsılmasına neden olur. Evsiz kalmamak için kabul ettiği bu oyunda artık tek başına kaldığını düşünen Yasemin’in imdadına Demir yetişir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir