Arrow 3. Sezon 23. Bölüm Sezon Finali Ön İncelemesi
1

Arrow 3. Sezon 23. Bölüm Sezon Finali Ön İncelemesi isimli yazımızla karşınızdayız. Daha önce Arrow 3. Sezon 22. Bölüm İncelemesi isimli yazımızda bölümü sizler için özetleyip kısa bir inceleme yapmıştık. Şimdi Arrow 3. Sezon 23. Bölüm Sezon Finalinde neler olacağına bakalım.

Arrow 3. Sezon 23. Bölüm Sezon Finali Ön İncelemesi :

Ra’s Al Ghul‘un alfa-omegayı Arrow Takımının üzerinde kullandığını bir önceki bölümde görmüştük. Fakat hiç beklemediğimiz bir durumdu. Ama Oliver‘ın kaleyi içten fethet taktiğinin bir parçası olduğu da belliydi. Nitekim sezon finalinde Flash‘ın yardıma geldiğini biliyoruz. Kesin olarak bilmiyoruz ama Barry‘den yardımı Oliver’ın istediğini söylebiliriz. Zaten Oliver’da, Reverse Flash konusunda Barry’ye yardım etmek için Central City’ye gideceğini biliyoruz.

arrow sezon finali
arrow sezon finali

Ra’s Al Ghul, Starling City‘yi yok etmek için adım adım ilerlerken, Oliver’da boş durmaz ve ait olduğu yere döner. Ra’s, virüsü Starling City’ye salmıştır. Ve şehri koruyan aynı zamanda virüsün ne olduğunu bilen sadece Arrow Takımıdır ayrıca bütün yük onların omuzlarındadır. Daha sezon finalini izlemeden diyebileceğimiz en önemli şey, Arrow Takımının virüs konusunda başarılı olacağıdır. Tabi bir de Ra’s Al Ghul konusu var. Ama Oliver’ın ondan eğitim aldıktan sonra yenileceğine ihtimal de vermiyorum.

arrow 3x23 (4)

Her ne kadar Oliver’a karşı iyiden iyiye sinirlenseler de Arrow Takımının işi eline aldığını görüyoruz. Üstteki fotoğraftan da gördüğümüz üzere Oliver ve Felicity arasındaki buzlar da eriyor.

arrow 3x23 (16)
oliver ve nyssa

Oliver ve Nyssa arasında yaşanan taht kavgasını biliyoruz. Sezon finalinde Nyssa’yı Oliver’a yardım ederken görüyoruz. Ama işin ilginç tarafı da acaba Nyssa ve Oliver önceden planlamışlar mıydı? Soranlara şimdiden cevap vereyim 22. bölümdeki bıçak olayını diyeceksiniz ama Ra’s’ın ne kadar zeki olduğunu biliyoruz. Onu inandırmak için yapılmış bir durumda olabilir.

arrow-speedy

Ve üstteki resmin sağ kısmında ise Speedy‘nin doğuşunu izliyoruz. Thea artık tam anlamıyla kahraman olma yolunda ilerliyor.

*Bölümün adı “My name is Oliver Queen“‘dir.

Arrow 3. Sezon 23. Bölüm Sezon Finali Fragmanı:

[yendifplayer video=7]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Güzel bir dizi. yabancı dizi izlemem ama bu cidden hoşuma gidiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir