1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 17. Bölüm

Aziz 17. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Show TV ekranlarından sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aziz 17. Bölüm ile 11 Mart Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan Aziz dizisi yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Aziz 16. bölümde Pierre’den Aziz’i korumak isteyen Efnan’ın “Fedakarlık sırası bende…” sözleri dikkat çekti.

Aziz 17. Bölüm Fragmanı

Aziz 16. Bölüm Özeti

Aziz, Pierre’e karşı bir oyun kuruyor. İngilizlere satacağı halıları Adana’ya gidecek çeyizlerin arasına saklar. Atölyeye gelen Pierre, karşısında gazetecileri görünce büyük şok yaşar. Ve çeyizin şehirden çıkmasına engel olamaz. Pierre’in istediği tazminatı ödeyemeyen Galip Payidar atölyeyi kapatmak zorunda kalıyor.

Dilruba’nın Aziz ile birlikte olduğunu öğrenen Adem kendini kaybediyor. Adem’in onu yok saymasından rahatsız olan Dilruba, Adem’e hesap sorar. Karşılığındaysa Adem, Dilruba’ya öfke kusar. Adem, Dilruba’yı aldatarak geceyi Madam Elena ile geçirir. Dilruba, Aziz’e Adem’e sorar. Aziz ise Adem’i aramaya çıkar ve gittiği otelde Adem’i bulur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir