Sen Çal Kapımı 8. Bölüm
0

Fox TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 8. Bölüm ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı yeni bölüm 2 Eylül Çarşamba akşamı ekranlara gelicek. Dizide heyecan devam ediyor.

Sen Çal Kapımı’da Serkan’ın Selin’le birlikte yaptığı geçmişten gelen alışkanlıkları Eda’yı oldukça rahatsız ediyor. Diğer taraftan Eda ile Serkan arasındaki çekim sürüyor. Ancak sadece Eda’nın elindeki dosyadaki projenin Kaan’ın eline geçmiş olmasının üzerine Serkan, herkesin içinde Eda’yı suçladı ve ajan muamelesi yaptı. Eda’nın buna cevabı ağır oldu. Sen Çal Kapımı’da Serkan’ın Selin’le birlikte yaptığı geçmişten gelen alışkanlıkları Eda’yı oldukça rahatsız ediyor. Diğer taraftan Eda ile Serkan arasındaki çekim sürüyor. Ancak sadece Eda’nın elindeki dosyadaki projenin Kaan’ın eline geçmiş olmasının üzerine Serkan, herkesin içinde Eda’yı suçladı ve ajan muamelesi yaptı. Eda’nın buna cevabı ağır oldu. Peki Sen Çal Kapımı 8. Bölüm’de neler olacak?

Sen Çal Kapımı 8. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 8. Bölüm 2. Fragman

Sen Çal Kapımı 7. Bölümde Neler Oldu?

Serkan, Eda’ya ilk kez içini açtı, çok özel bir sırrını paylaştı onunla… Eda, paylaştıkları anın büyüsüne kapılmış eve döndüğünde Ayfer, Eda’nın mutlulukla parlayan gözlerini fark eder hemen. Eda gerçekten aşık mıdır yoksa?

Eda, Serkan’ın büyüsüne kapılmaktan çok korkuyor… Ama Serkan’dan uzak durmak o kadar zor ki. Ertesi gün Serkan’ın doğum günü… Ama tabii ki Serkan Bolat doğum günü kutlamaktan nefret ediyor.

Üstelik söylentiye göre doğum günlerini Selin’le geçiriyormuş. Bu sene de öyle olacak. Üstelik bir de Selin’e Serkan adına elleriyle çiçek hazırlamak zorunda kalıyor Eda, hem de notu da kendisi yazarak. Selin’in de kafası karışmaya başlıyor. Peki bu durum Serkan ve Eda’yı nasıl etkileyecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir