1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 12. Bölüm

Baraj 12. Bölüm
0

FOX ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Baraj yeni bölümü ile devam ediyor. Baraj 12. Bölüm ile 3 Kasım Salı akşamı Fox TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkan Baraj dizisi, dün akşam 11. bölüm ile ekranlara geldi. Kadrosunda Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Sumru Yavrucuk gibi isimlerin bulunduğu Baraj dizisinin son bölümünde neler olduğu izleyemeyenler tarafından merak ediliyor. Bölümü izleyenler ise merakla yeni bölümü bekliyor.

Baraj 12. Bölüm Fragmanı

Baraj 12. Bölüm 2. Fragmanı

Baraj 11. Bölümde Neler Oldu?

Nazım’ın kanlar içindeki Nehir ile nişana gelmesi herkesi şok etmiştir. Nehir’i o halde gören Tarık, her şeyi unutup Nehir’i kurtarmak için elinden geleni yapar. Nehir’e bir şey olmasını istemeyen Nazım ise, Nehir için Tarık’ın yardımını kabul etmek zorunda kalır.

Nehir ile Nazım’ı evde çok zor anlar bekliyordur. Eve Zerrin’in taşınması ve beklenmedik bir misafir, Nehir ve Nazım’ın zaten karmaşık olan ilişkisini daha da karmaşıklaştırır.

Nişanda herkesin dikkati Nehir’in üzerindeyken Halil, Tarık ile Zahra’nın videosunu görmüştür. Bu durum, Tarık ve Zahra’nın başına çok büyük dertler açmak üzeredir.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-22

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir