Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm ile 16 Eylül Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul dizisinden hatırladığımız Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrollerinde oynadığı dizi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı uzun süredir beklenen diziler arasında yer alıyordu. Dizi severler ilk önce Barboraslar adı ile duyduğu sonrasında adı Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı olarak değişen dizinin başlama günü merak ediyor. Meraj sonra erdi ve dizinin ilk bölümünü fragmanı yayınlandı. Osmanlı’nın Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayreddin Paşa’nın hikayesinin anlatılacak Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm ile 16 Eylül Perşembe akşamı saat 20:00’de TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm Fragmanı

https://twitter.com/bakdizi/status/1434224200152231944

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizi Konusu

Hem Türk hem de yabancı teknik ekiplerin bir arada yer aldığı proje son yılların en büyük prodüksiyonlarından birisi olarak öne çıktı. Barbaros Hayreddin Paşa’nın hikayesinin anlatılacağı dizide, Akdeniz’in bir Türk gölü olduğu zamanlara gideceğiz.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizi Oyuncuları

Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, İsmail Filiz, Pelin Akil, Yiğit Özşener, Batuhan Bayar, Gülcan Arslan, Melis Babadağ ve Miraç Sözer gibi isimler Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde rol alacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir