1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 59. Bölüm

Gönül Dağı 59. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 59. Bölüm ile 9 Nisan Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında seveneleri ile buluşan Gönül Dağı dizisi Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 58. bölümde; Ramazan hazırlıklarının son sürat devam ettiği Gedelli’de herkesi tatlı bir telaş almıştır. Kenan ilk kez Ramazan sofrasına ailesiyle birlikte oturacaktır.

Gönül Dağı 59. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 59. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 58. Bölüm Özeti

Amcaoğulları Kenan’a Ramazan ayını her anlamıyla yaşatmak ister. Başta Veysel olmak üzere hepsi Kenan için çaba gösterir. Rıfat’ın Meryem yüzünden durumunun git gide kötüleşmesi ile Ciritçi Abdullah duruma el koyar. Ciritçi Abdullah ile birlikte yolculuğa çıkan Rıfat için dengeler değişmeye başlayacak. Bu olayların dışında ablası ve abisinin gelmesiyle birlikte kendini miras kavgasının ortasında bulan Selami, kendisini savaşa hazırlar. İlhami ve Melahat ile içinde bulunduğu bu mücadele Selami’yi nelerle karşılaştıracaktır? Hiç beklenmeyen bir teklifle karşı karşıya olan Kenan, Elif ile kendisine gelen bu teklif arasında kalır. Kenan’ın nasıl bir karar alacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir