Bay Yanlış 11. Bölüm
0

FOX tv’nin sevilen dizisi Bay Yanlış yeni bölümü ile devam ediyor. 11 Eylül Cuma akşamı Bay Yanlış 11. Bölüm ile Fox TV ekranlarında olacak.

Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerde oynadığı romantik komedi dizisi Bay Yanlış 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Bay Yanlış’ın 11. bölüm fragmanında Özgür ve Ezgi’nin aşklarını ilan ederek öpüştükleri sahne dikkatleri çekiyor. Yayınlanan son bölümde sonunda beklenen şekilde Ezgi ile Özgür barıştı ve sevgili oldu. Ezgi, yaşadığı hayal kırıklıklarından sonra Bursa’ya gitti. Daha sonra ise Özgür de Bursa’ya Ezgi’nin yanına gitti. Ezgi, Özgür’le yaşadıklarını gizlese de Özgür’ün Bursa’ya gelmesiyle her şey açığa çıktı. Özgür’ün özür dilemesi hiçbir şeyi değiştirmedi. Özgür’ün ona güvenmemesi onu çok üzdü. Kızlar Özgür ve Ezgi’nin barışması için devreye girdi ve büyük bir plan yaptı. Yeni bölümde ise Ezgi ve Özgür öpüşme sahnesi şimdiden merak konusu oldu. İşte yeni bölüm fragmanı.

Bay Yanlış 11. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış 10. Bölüm’de Neler Oldu?

Bay Yanlış son bölümde, Ezgi, tüm bu yaşadığı hayal kırıklıklarından sonra soluğu Bursa’da alır. Nevin ve Ünal Ezgi’nin bu halini sorgular. Ezgi, Özgür’le yaşadıklarını gizlese de Özgür’ün Bursa’ya gelmesiyle her şey açığa çıkar. Özgür’ün özür dilemesi hiçbir şeyi değiştirmez. Özgür’ün ona güvenmemesi onu çok üzmüştür. Özgür yalnız kaldıkça Ezgi’yi daha da özler ve ona ne kadar aşık olduğunu daha da anlar. Bu hali Ozan’ı harekete geçirir. Cansu ve Deniz de Ezgi’ye yanlış davrandıklarından dolayı üzgün ve pişmandırlar. Onlar da Ozan ile birlik olup Ezgi ve Özgür’ü bir araya getirmeye çalışır. Bakalım bu plan ikisinin barışmasına yetecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir