Kıbrıs Zafere Doğru 21. Bölüm
1

Cuma akşamlarının sevilen hikayesi Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kıbrıs Zafere Doğru 21. Bölüm ile 31 Aralık Cuma akşamı yerine 14 Ocak Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan ve Tayanç Ayaydın’ın başrollerini paylaştığı Kıbrıs Zafere Doğru dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kıbrıslı Türklerin var oluş mücadelesini anlatan Kıbrıs Zafere Doğru, 1963 ile 1974 yılları arasında Ada’daki Türklere uygulanan Rum-Yunan zulmünü gerçek olaylardan esinlenerek ekrana taşıyor.

Kıbrıs Zafere Doğru 21. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kıbrıs Zafere Doğru 21. Bölüm Fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru 20. Bölüm Özeti

24 Aralık Cuma akşamı ekranlara gelen Kıbrıs Zafere Doğru dizisi son bölümünde; Rauf’un yakalanışı, herkesin aklına Cengiz Topel’i getirir. Şimdi hem Ankara’nın hem de Lefkoşa’daki herkesin ilk hedefi Rauf’u sağ salim alabilmektir. Ankaralı ise canını hiçe sayarak Samson ve ordusuna rağmen denizden Kıbrıs’a çıkmaya çalışmaktadır. Zifir ile Ankaralı tekrar buluşmaya çalışırken Rauf, kendisini öldürmeye çalışanlara kafa tutmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. dizide 1964 yıllarından bahsediyorsunuz ama o dönemin başbakanı olan ismet inönüden sadece başkan olarak bahsediyonuz ama süleyman demirel döneminden başbakan süleyman demirel diye bahsediyorsunuz.bu ismet inönüye yapılan büyük haksızlık ve büyük bir ayıp bu diziyi yapanları bu yönde kınıyorum.sebeb ne acaba.o dönemde başbakan ismet inönü neden anmıyorsunuz bunun sebebini öğrenmek istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir