Gönül Dağı 29. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 29. Bölüm ile 22 Mayıs Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiiniz.

TRT1’in beğenilen projesi Gönül Dağı’nda sıkı takipçilerini hem keyiflendiren hem kaygılandıran gelişmeler yaşanıyor. Gönül Dağı 28.son bölümde bayramın manevi güzelliği içleri ısıtırken, Keriman’ın başına gelen talihsiz olay Selami’nin neşesini kaçırır. İhtiyaca yönelik keşifleriyle adından söz ettiren Taner dahiyane fikrini hayata geçirip herkesin yüzünü gülümsetmeyi başarırken Gönül Dağı 29.bölüm fragmanı yayınlandı.

Gönül Dağı 29. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aSvzNlIWhtA”]

Gönül Dağı 29. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0aSJA_Dc25Q”]

Gönül Dağı 28. Bölüm Özeti

Gönül Dağı’nda bu hafta çok farklı bir icada tanıklık edeceğiz. Hamile karısı Cemile’nin balık aşermesi üzerine kasabada balık satın almak isteyen Veysel bulamayınca çareyi amcaoğullarıyla birlikte gölde balık avlamakta bulur. Ancak saatler geçmesine rağmen oltalarına hiç balık takılmayınca, Taner’in aklına parlak bir fikir gelir…

Yaptığı icadlar ve parlak zekası ile dikkat çeken Taner, bu kez balıkların oltaya takılmasını sağlayacak müthiş bir yem üretir. Amcaoğulları bu güzel icad sayesinde sadece Cemile’yi değil, tüm aileyi doyuracak balık avlarlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir