1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Masumlar Apartmanı 29. Bölüm

Masumlar Apartmanı 29. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Masumlar Apartmanı 29. Bölüm ile 13 Nisan Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı her Salı akşamı TRT 1 ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun’un yer aldığı, Masumlar Apartmanı son bölümünde yine seyircilere duygusal anlar yaşattı. Masumlar Apartmanı 28. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 28. bölümde; İnci henüz Han’ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han’ın rahat tavırları karşısında daha da endişelenir.
Masumlar Apartmanı 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 29. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=_srZxHYnf7w”]

Masumlar Apartmanı 29. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=l2NR2P3Uorw”]

Masumlar Apartmanı 28. Bölüm Özeti

Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçırır ama bu kez radikal bir karar alır. Bu karar sadece Gülben’i değil, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben’i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci gelir. Neriman’ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman’ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir