1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 25. Bölüm

Teşkilat 25. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Teşkilat 25. Bölüm ile 5 Aralık Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Türk istihbaratına dair gelişmelerin konu alındığı Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat dizisinin 24. bölümünde Zehra yaşadığı zor günlerde Serdar’a destek olmak istediğini söylerken, Serdar ise Yıldırım’ın kendisine yaptığı şeyden dolayı her an patlayacak bir bomba gibidir. Serdar sonunda korkulanı yapar ve bir anda silahını çıkarıp başkanı vurur.

Teşkilat 25. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 25. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 24. Bölüm Özeti

Serdar’ın kayıp 1.5 aylık dönemi ile ilgili öğrendiği gerçekler onu Yıldırım’la yüzleşmeye zorlar. Bu yüzleşme tüm ekibi tehlikeye atacak büyük bir oyunun başlangıcı olacaktır. Karargahta Barış’ın Ebru’yu vurmasının şaşkınlığı yaşanırken, Hakkı ve Uzay bu olayın peşine düşer.

Serdar’la ilgili ortaya çıkan gerçekler karargahta yeni kararların alınmasına sebep olur. Bu kararlar Serdar ve Zehra’yı her şeyin başladığı yere götürürken ikili kendilerini bekleyen tehlikeden habersizdir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir