1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 43. Bölüm

Teşkilat 43. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 43. Bölüm ile 17 Nisan Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Teşkilat dizisi TRT1 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 10 Nisan Pazar akşamı ekrana Teşkilat dizisinin son bmlümü Total’de 5.83 puan alarak 3. oldu. Teşkilat dizisinin 42. bölümünde; ​Ekip, Yıldırım’ın özel kasasını ele geçirdikten sonra içinden çıkan belgeler Serdar’ın kafasının karışmasına sebep olur. Serdar’ın babasının fotoğrafının Yıldırım’ın gizli belgeleri arasında ne işi vardır? sorusu yanıt aradı.

Teşkilat 43. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 43. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 42. Bölüm Özeti

Serdar bağlantıyı çözmeye çalışırken, belgeleri inceleyen ekip Yıldırım’ın tüm işlerini yürüten dört kritik adamının peşine düşer. Yapılan operasyon sonrası Alman istihbaratı ve Türk istihbaratı arasında sürpriz gelişmeler yaşanır. Lukas ve Yıldırım kaçış için planlama yaparken beklemedikleri bir ihanete uğrarlar. Serdar ise Mete Başkan’ın ona bıraktığı ipuçlarından önemli bir bilgiye ulaşır. Ekip ve Serdar önemli bir yol ayrımının eşiğine gelirler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir