1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 26. Bölüm

Gönül Dağı 26. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Gönül Dağı 26. Bölüm ile 1 Mayıs Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 25. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Dilek sonunda Gönül Dağı’nda babasıyla görüşür. Bu görüşmeyle babasının yaşadığı yeri öğrenen Dilek, annesini de oraya götürmek ister. Gülsüm öğretmen yıllar sonra, öldü bildiği kocasını görmeye gidecek midir? Gönül Dağı 25. son bölümünde; Mahkemenin atadığı heyet, çocukların yaşam alanlarını incelemek ve çocuklarla görüşmek için Zahide’nin evine gelecektir. Taner ve amcaoğulları duruma el atar ve heyet gelene kadar çocukların yaşam alanlarını baştan aşağı düzenlerler. Gönül Dağı 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı 25. son bölüm özeti.

Ela gözlüm ben bu elden gidersem… – Gönül Dağı 26. Bölüm

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5vP26vgntA4″]

Gönül Dağı 26. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zqdOsW8o9F0″]

Gönül Dağı 26. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=wIZQsxpie08″]

Gönül Dağı 25. Bölüm Özeti

Sabıka kaydı haberiyle sarsılan Zahide ve Sefer bir çözüm arayışındadır. Sefer’in yıllar önce genç bir çocuğun geleceğini kurtarmak için işlediği bir suçu üstlenmiş olması velayet davasının seyrini değiştirmiştir. Sefer’in alacağı karar ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir