1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Savaşçı 103. Bölüm

Savaşçı 103. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları FOX tv ekranlarında yayınlanıyor. Savaşçı 103. Bölüm ile 1 Mayıs Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Savaşçı 5. yeni sezonu ile hayranlarının karşısına çıktı. Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz ve usta oyuncu Ediz Hun’un yer aldığı Savaşçı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Savaşçı dizisi 102. bölümü ile FOX TV’de yayınlandı. Son bölümde; Teröristleri etkisiz hale getiren Kılıç Timi, Yüzbaşı Bozkurt ve Astsubay Karaca’nın tuzağa düşürüldüğü yapıyı bulurlar. Ancak gördükleri manzara karşısında şaşkına dönerler. Savaşçı 103. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 102. son bölüm özeti.

Savaşçı 103. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ntXN1EEAnZY”]

Savaşçı 102. Bölüm Özeti

Karargâh ise Yörük Haydar ve İlyas’ın kurtarılması için hemen alarma geçer. Kopuz Albay, Turan Timi’yle birlikte bölgeye intikâl ederken, Mösyö’nün adamları tarafından kaçırılmış olan, gerçek Albay Oktay Göktürk ise yakaladığı bir fırsatı değerlendirir ve hamlesini yapar.

Fakat Mösyö’nün devreye soktuğu şeytani planı bozmak ve gerçekleri ortaya çıkarmak ne Albay Göktürk için ne de diğerleri için hiç kolay olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir