1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 10. Bölüm

Sadakatsiz 10. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile devam ediyor. Sadakatsiz 10. Bölüm ile 16 Aralık Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Sadakatsiz 9. Bölüm ile 1 haftalık aranın ardından ekranlara geldi. Asya’nın oğlunun velayeti için girdiği savaştan galip çıkmasının ardından iki yıl geçmiştir. Volkan, Deren ile mutlu bir yuva kurmuş ve eski gücüne kavuşmuştur. Asya’nın oğlu için yaptıklarının ardından Volkan’ın intikam için geri dönüşü ortalığı kaosa çevirir. Ancak Asya, düzeninin bozulmasına ve oğlu Ali’nin aklının karışmasına müsaade etmeyecekti. Dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde 2 sene sonrasını göstermeye başlayan Sadakatsiz’de bütün dengeler değişti. Dizinin takipçileri tarafından merak edilen Sadakatsiz son bölümde neler oldu? Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sadakatsiz 10. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=M2LAMKW59Lc”]

Sadakatsiz 9. Bölüm Özeti

Sadakatsiz 9 Aralık Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Volkan, iki yıl sonra güçlenerek Asya ve Ali’nin karşısına çıkıyor!

Asya ile Volkan’ın arasındaki savaş, herkesin hayatını değiştiren bir yıkımla sonuçlanır. Bundan sonra herkesin yazacak yeni bir hikayesi vardır, ancak önlerinde açılan sayfayı doldurmak kimse için kolay olmayacaktır. Volkan ve Asya’yı bambaşka hayatlara savuran mücadele artık tamamen bitmiş midir? Yoksa baştan yazacakları hikaye, onları günün birinde yeniden aynı sayfada buluşturacak mıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir