1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 51. Bölüm

Masumlar Apartmanı 51. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 51. Bölüm ile 14 Aralık Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen TRT1 dizisi Masumlar Apartmanı 50. Bölüm ile ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde; Esat’ın babası Gülben ile yüzleşti. Gülben, Esat’ın evine gider ve ilk kez baş başa evde vakit geçirirler. Gecenin sonundaysa onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Esat’ın babası gelip ortalığı birbirine katar. Kazan dairesinde yaşananların ardından Ceylan duyguları altüst olmuş halde eve gider. Han ise kontrolü kaybettiği için kendine kızgındır. Telafi etmek için Ceylan’ın evine gider ancak olaylar hiç de beklediği gibi gelişmez.

Masumlar Apartmanı 51. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 51. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 51. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 50. Bölüm Özeti

Kazan dairesinde yaşananların ardından Ceylan duyguları altüst olmuş halde eve gider. Han ise kontrolü kaybettiği için kendine kızgındır. Telafi etmek için Ceylan’ın evine gider ancak olaylar hiç de beklediği gibi gelişmez. Safiye iyileşmeye başlasa da henüz kendini tam olarak toparlayamamıştır. Tomris’in yaptığı bir jest onu çok duygulandırır ancak takıntılarının tetiklenmesi onu zor durumda bırakır.

Gülben, Esat’ın evine gider ve ilk kez baş başa evde vakit geçirirler. Gecenin sonundaysa onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Yaşananların ardından Gülben terapiye gider ve seansın sonunda sorununun kaynağıyla yüzleşmeye karar verir. O sırada Safiye de kendini aşan bir adım atacaktır ancak bu adımın sonunda onu bambaşka bir sürprizin beklediğinden habersizdir.

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-29

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir