1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm ile 1 Ekim Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel’in oyuncu kadrosunda yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi 24 Eylül akşamı 14. bölümü ile ekranlara geldi. Esra, Ozan’dan uzaklaşmak için şehir dışına gitme planı yapsa da Ozan yine karşısına çıkmıştır ve bu defa Esra’nın kaçacak yeri yoktur. Ozan’ın Esra ile birlikte Antalya’ya gitmesi hem Çınar’ı hem de Çağla’yı çok kızdırır. Çağla, Esra ile Ozan’ın fotoğraflarını çektirip, basına vermekle tehdit eder.

Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm Özeti

Aşk Mantık İntikam son bölümde Esra, Ozan’dan uzaklaşmak için şehir dışına gitme planı yapsa da Ozan yine karşısına çıkmıştır ve bu defa Esra’nın kaçacak yeri yoktur. Aşk Mantık İntikam 14. bölümde Esra kendini Ozan’la Antalya’da bulur. Üstelik Ozan, Esra ve Çınar’ın Antalya’da çalışmasının önünü kesmiştir.

Uçağı Ozan’ın türlü oyunları yüzünden kaçırdığını öğrenen Çınar deliye döner. Bir an evvel Antalya’ya gitmenin yollarını ararken beklemediği bir haberle sarsılır. Çağla ise Ozan’ın, Esra’nın peşinden gidişini gururuna yediremez. Ozan ve Esra’nın sonunu getirecek bir plan hazırlar. Ozan İstanbul’a döndüğünde Çağla’ya boşanmak istediğini söyler fakat Çağla’nın yaptığı hamle, Esra ve Ozan’ın arasına aşılması zor bir engel koyacaktır. Çağla, Esra ile Ozan’ın fotoğraflarını çektirip, basına vermekle tehdit eder. Mahallede ve çevresinde evli bir adamla adının duyulmasını istemeyen Esra, gözü yaşlı bir biçimde Ozan’dan uzaklaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir