1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 25. Bölüm

Yargı 25. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yargı 25. Bölüm ile 20 Mart Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi her hafta yeni bir heyecan fırtanasına sebep oluyor. Yargı dizisinin 24. bölümünde; Ceylin ile Ilgaz’ın ilişkilerini büyük bir açmaz beklemektedir. Şimdiye kadar birbirini kusursuz bir şekilde bütünleyen ikili için, bu sefer sahip oldukları farklılıklar büyük bir krize yol açacak gibidir.

Yargı 25. Bölüm Fragmanı

Yargı 24. Bölüm Özeti

Yargı dizisinin son bölümünde; Engin’in videosu, şimdiye kadar herkesin düşündüğü teorileri alt üst etmiş ve pek çok bilineni değiştirmiştir. Bir yandan da başlarına sürekli bela açmayı başaran Çınar ve Serdar bu kez geri dönüşsüz bir çıkmazın içindedirler. Bu çıkmazın altında kalan gençlerin sorgulanma ve gerçeğin ortaya çıkma savaşı herkese sıçrayacak gibidir.

Şu ana kadar hep kendi inandıkları adalet yolunda yürüyen Ilgaz ile Ceylin’i, artık birbirlerine yürüdükleri yolda aşkları için geçmeleri gereken sınavlar beklemektedir.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-62

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir