Masumlar Apartmanı 10. Bölüm
0

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı 10. Bölüm ile 17 Kasım Salı akşamı Trt1 ekranlarında yayılanacak.

Masumlar Apartmanı dizisi 10 Kasım Salı günü 9. bölümüyle ekrana geldi. Gülben’in Esad’a olan aşkı ve hayal kırklıkları ile birlikte, Safiye ve Gülben’in değerli eşyalarını attıkları anlar diziye damga vurdu. Han, İnci’yi dedesinden ister fakat hiç beklemediği sert bir tepki ile karşılık alır. Dedesi bu duruma oldukça sert tepki gösterirken Han’ın evine giden ve durumu izah eden İnci’nin dedesinin bu tavrı ise en çok Safiye’yi mutlu etti.

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm izleme için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 9. Bölümde Neler Oldu?

Han’ın kız isteme sürpriziyle Memduh ve İnci büyük şok yaşar. Memduh ve İnci’nin arası yine bozulur. Ege evlendiklerini açıklamak yerine İnci ve Han’ın böyle bir ‘oyuna’ başvurmasına tepki gösterir. Okulda da sinirini Neriman’dan çıkarır. Han’ın attığı büyük adım Derenoğlu ailesine de yansır. Gülben Esat’a olan aşkı için harekete geçmeye karar verir. Önündeki en büyük engel ise Safiye’dir.

Uygar’ın yine başlarına bela açacağını düşünen Han, bu kez çok daha sert bir tepki verir. Bunun sonucunda ise Esra Han’ın karanlık tarafıyla tanışır. Ege Han’ın parasıyla okumamaya kararlıdır. Sonuçlarını düşünmeden yaptığı plan başını derde sokar. Gülben’in Esat için kurduğu hayallerin üzerine Safiye kabus gibi çöker. İki kardeş arasında ilk defa kılıçlar karşılıklı çekilir. Han İnci’yle aralarında olan gerilimin daha fazla uzamasını istemez. Kendini kısmen de olsa İnci’ye açmaya karar verir. Ancak işler planladığı gibi gitmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir