Menajerimi Ara 38. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Menajerimi Ara 38. Bölüm ile 16 Mayıs Pazar akşamı yerine 23 Mayıs Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star ekranlarının sevilen dizilerinden olan Menajerimi Ara 37. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Menajerimi Ara dizisi son bölümde; Ajansta herkes İrem’le Barış’ın eski sevgili olduğunu konuşurken İrem Barış için savaşmayı teklif eder. Peki Menajerimi Ara 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Menajerimi Ara 38. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Ae2Qc4Owoow”]

Menajerimi Ara 37. Bölüm Özeti

Kalp krizi geçiren oyuncusunun derin üzüntüsünü yaşayan Peride, bu durumdan Ceyda’yı sorumlu tutar. Peride’nin sert sözlerinin ardından ikilinin arası iyice gerilir. Arzu ve Çınar arasında ise romantik bir yakınlaşma olur. Gülden Avşaroğlu, Ego Ajans’ı sürpriz bir projenin oyuncu seçmeleri için ziyaret eder.

Uluslararası bir projede Türk bir karakteri canlandırmak için oyuncu arandığını duyan Kıraç harekete geçerken, Çınar ve Dicle ise kendi oyuncularını projeye sokmak için kolları sıvar. Oyuncuları Çağrı Çıtanak, Ruhi Sarı ve Onur Büyüktopçu’yu bu karakter için hazırlayan üç menajer, kıyasıya bir mücadele içine girer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir