Mucize Doktor 38. Bölüm
1

Fox ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor 38. Bölüm ile 19 Kasım Perşembe akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Dün akşam yayınlanan Mucize Doktor dizisi 37. bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi. Nazlı Ali’yi kurtarabilecek miydi? Kıvılcım nasıl ölmüştü. Başrolünde başarılı oyuncu Taner Ölmez bulunan dizi her hafta büyük heyecana neden oluyor. Mucize Doktor son bölüme İsmet’in neler çevirdiğini anlayan Demir, Açelya ve Güneş, Ali’yi sıkıştırmaya başlamaları damga vurdu.

Mucize Doktor 38. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 38. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 37. Bölümde Neler Oldu?

Temize çıkacağını öğrenen Ali yeni bir başlangıç yapmaya hazırdır. Ama İsmet’in gitmediğini öğrenince bütün hevesi kursağında kalır. Bir de üstüne İsmet’in neler çevirdiğini anlayan Demir, Açelya ve Güneş, Ali’yi bu işe bir son vermesi için sıkıştırmaya başlarlar.

Diğer taraftan bir hasta ailesinin şüpheli tavırları Ferman’ı ekstrem önlemler almaya iter ve Ferda, Ali’nin yardımıyla Adil’i ameliyatlara döndürmeye uğraşır. Vakalar süratle finallerine tırmanır ve sırlar birbiri ardına ortaya çıkarken herkes aslında tek bir sorunun cevabını aramaktadır: İnsan özünde iyi midir, kötü mü? Yoksa hepimizin içinde ikisinden de biraz var mıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bu dizye bayılıyorum, gerçekten çok başarıl her bölümü ayrı bir keyif.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir