1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 17. Bölüm

Ramo 17. Bölüm
2

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Heycan dolu Ramo 17. Bölüm ile 23 Ekim Cuma akşamı Show tv ekranlarında olacak.

Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi, BKM imzalı Ramo’nun dün akşam ekrana gelen 16. bölümü yaşanan çarpıcı gelişmeleri ve hız kesmeyen aksiyonuyla Cuma akşamına damgasını vurdu. Ramo’nun planı işlemiştir ama paralarını aldığı Kürşat’ın olayın peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Cihangir’in işaretiyle Ramo ve ailesinin peşine düşen Kürşat, Ramo için büyük bir tehdit haline geliyor. Ramo 17. bölüm fragmanı yayınlandı!

Ramo 17. Bölüm izle

Ramo 17. Bölüm Fragmanı

Ramo 17. Bölüm 2. Fragmanı

Ramo 16. Bölümde Neler Oldu?

Kürşat’ın paralarını almayı başaran Ramo’yu ve ailesini büyük bir tehlike bekliyordu. Kürşat büyük bir öfkeyle Ramo ve ailesinin peşine düştü. Ramo’nun ailesini bu beladan kurtarması için zamanı kısıtlıydı. Kürşat, tüm gücüyle Ramo’yu ararken Ramo’nun kağıt toplayıcılarının mekanında olduğu haberi gelince adamları hemen harekete geçti. Ramo’nun hayatını kurtaran ise bir kez daha Nehir oldu. Kürşat, tüm İstanbul’da aradığı Ramo’yu hiç beklemediği bir anda karşısında buldu. Ramo, Kürşat’a her şeyi Cihangir’in yaptırdığını ve paralarını yakmadığını söyledi. Ramo’nun bu cesur hamlesi Cihangir’in hiç beklemediği bir şeydi. Tüm söylediklerinin doğru olduğunu ispatlayan Ramo böylelikle Kürşat’ı kendi tarafına çekmeyi başardı. Üstelik onunla birlikte masada oturan diğer ortaklar da artık Cihangir’e karşı olacaktı. İstanbul’da başlayacak savaşın fitilini ateşleyen Ramo, paralarını Kürşat’a geri vermenin karşılığında Cihangir’in nasıl kara para akladığını da öğrendi. Tam bu anlarda ise beklenmedik bir saldırı her şeyi alt üst etti. Doğu ve adamları, Kürşat’ı öldürdü. Yapılan saldırıda Ramo vurulurken, Hasan’ı da adamlar zorla götürdü. Çatışmanın yaşandığı final anlarında gerilim giderek tırmanırken “Ramo ve Hasan nasıl kurtulacak?” sorusu şimdiden büyük merak konusu oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Kardeşim niye fragman değilde bölümü yayıyınlamış gibi yazıyorsunuz az adam olun

    • Eki 23, 2020

      Merhaba, bölüm daha televizyonlarda ekrana gelmedi biz nasıl yayınlayalım :) Yayınlandıktan sonra tekrar kontrol edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir