Sen Çal Kapımı 15. Bölüm
0

FOX TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 15. Bölüm ile 21 Ekim Çarşamba akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı Fox TV’nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisi 14. son bölümüyle ekrana geldi. Eda, Serkan’ın onunla İtalya’ya gideceğini halasına ve arkadaşlarına açıklar. Çok mutlu, çok aşık ve heyecanlıdır. Serkan, sürpriz bir kararla Eda’ya artık ayrılmak istediğini söyledi ve “Artık bitti” dedi. Sen Çal Kapımı’nın 15. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Eda, Serkan’a “Senin benim yerime koyabileceğim hiç bir şey yok hayatında. Kim kimin canını yakacak göreceksin” sözleriyle meydan okuyor. Sen Çal Kapımı 15. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Sen Çal Kapımı 15. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 15. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 14. Bölümde Neler Oldu?

Eda, Serkan’ın onunla İtalya’ya gideceğini halasına ve arkadaşlarına açıklar. Çok mutlu, çok aşık ve heyecanlıdır. Serkan ise ailesinin, Eda’nın ailesiyle olan bağlantısını öğrenir. “Bu benim sorumluluğum, hiçbir şey beni Eda’dan ayıramaz” der ve ailesine karşı çıkar. Eda’ya daha çok bağlanıp, işi erteleyip Eda’yla baş başa bir gün geçirmek ister. Eda ile aşklarını yaşarken, ofiste Serkan’ın yokluğunda programlar aksar, Leyla telefon trafiğinden çıldırır, ofistekiler panik haldedir. Efe’nin bu ortamda Selin’e yardım etmesi ve işleri düzene sokmak istemesi Serkan’ı çıldırtır.
Efe ekibin kaynaşması için bir yemek organize eder. Bütün ekibin katıldığı bu yemekte hem eğlence, hem rekabet hem de çekişmeli anlar yaşanır. Serkan Eda’ya olan bağlılığını, ona tüm gerçeği söyleyerek göstermek ister. Ama bu itiraf Serkan için kolay olmayacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir