1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 15. Bölüm

Son Yaz 15. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Son Yaz 15. Bölüm ile 9 Nisan Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen yeni dizisi Son Yaz, 14. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Cuma akşamları ekrana gelen diziye bu akşam Selim ve Canan’ın, Akgün ile Yağmur’un evlilik çıkışıyla karşı karşıya gelmesi damga vurdu. Peki Son Yaz 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Son Yaz 14. son bölüm özeti.

Son Yaz 15. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=oy_QHvY1OIA”]

Son Yaz 14. Bölüm Özeti

Yağmur, Akgün’ün evlilik çıkışına çok şaşırmıştır. Akgün, Yağmur’u rahatlatır. Hemen evlenmekten bahsetmemekte, ancak ilişkilerini Yağmur’un ailesine açıklarken niyetlerinin bu olduğunu söyleyerek açıklamak istemektedir. Yağmur, anne ve babasının tepkisinden çekinse de Akgün’ün hevesini kırmak istemez. Kafasında soru işaretleri olmasına rağmen Akgün’ün heyecanına katılır ve babasına durumu açıklamadan önce kendisine de haber vermesini ister. Akgün, Selim’in yanında olduğu her dakika arkasından iş çeviriyor gibi hissettiğinden rahatsız olur ve hiç olmayacak bir yerde Yağmur’la evlenmek istediğini Selim’e söyleyiverir.

Halil Sadi tarafından gönderilen fotoğraflar yüzünden Canan zor durumdadır. Fotoğraflar sızdırılırsa itibarı büyük zarar görecektir. Halil Sadi, Selim’in Cemal’i sıkıştırıp, elindeki kanıtı alamaması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Selim, Canan’ı tehlikeye atmak istemez ve ilk defa bir işin peşini bırakmaya karar verir. Ancak Canan kendi üzerine oynanmasına çok sinirlenmiştir ve Selim’den durmamasını ister. Bu sırada Selim’e atanan muhakkik gelir. Selim’e karşı keskin ön yargıları olan muhakkik, Canan’ın da olayda parmağı olduğunu düşünmektedir.

Selim ve Canan başlarındaki dertleri savuşturmaya çalışırken, Akgün ve Yağmur’un evlilik çıkışıyla karşı karşıya gelirler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir