Aşk Mantık İntikam 9. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 9. Bölüm ile 20 Ağustos Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 8. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde İlhan Şen ve Burcu Özberk’in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölümünde; Ozan ve Esra’nın beraber uyuması bölüme damgasını vurdu. Aşk Mantık İntikam 9. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşk Mantık İntikam 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fCt3xOjutO0″]

Aşk Mantık İntikam 9. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KQwqcAmkTMY”]

Aşk Mantık İntikam 8. Bölüm Özeti

Esra, Ozan’a giderek daha çok kapıldığını fark ederek ondan uzak durmaya karar verir. Ancak bunun için yaptığı her hamle onları daha da yakınlaştırınca Esra iyice köşeye sıkışmış hisseder. Bu durumda bir karar vermesi gerekiyordur. Ya duygularıyla yüzleşecek ya da sonsuza kadar kaçacaktır.

Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir