1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 51. Bölüm

Hercai 51. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen ATV dizisi Hercai her hafta yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 51. Bölüm ile 11 Aralık Cuma akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Hercai dizisi son bölümüyle dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Sevilen dizinin dün akşamki bölümünde Reyyan ve Mahfuz’un yüzleşmesi damga vurdu. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşandı merak ediliyor. Peki Hercai 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hercai 50. bölüm izlemek için tıklayınız.

Hercai 51. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=eGfVsYRfUuA”]

Hercai 51. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/m66B2m0-Ly8″]

Hercai 50. Bölüm Özeti

Azize ve Nasuh büyük bir şok yaşamaktadırlar. Nasuh, Azize’nin aslında Ayşe olduğunu, Azize ise seneler önce öldü zannettiği oğlunun Hazar olduğunu öğrenmiştir. Mahmut’a verdiği emirden dolayı pişman olan Azize ona ve Hazar’a ulaşmaya çalışır ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Aslan’ın ölümünden Azize’yi sorumlu tutan Füsun ise onunla ilgili planlar içerisindedir.

Reyyan ve Miran bir yandan etraflarında olup bitenle mücadele ederken bir yandan da bebeklerinin heyecanı içerisindedirler. Reyyan’ın aşermeleri ve duygusallaşması Miran’ı hem eğlendirir hem de heyecanlandırır. Sevdiği kadını mutlu edebilmek için çırpınır.

Her zamanki gibi en büyük desteği ise Fırat’tır. Esma bir yol ayrımındadır, Fırat’a ya büyük sırrını açıklayacak ya da sonsuza dek susacaktır. Ona her şeyi anlatması gerektiğini söyleyen hiç beklemediği biri olur. Bu arada her şeyin bittiğini düşünen Azize de geri dönüşü olmayan bir yola çıkar. Böylece tüm yaptıklarını affettirebileceğini umar. Ancak yolun sonunda onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir