e
sv

Ramo 34. Bölüm

150 Okunma — 20 Şubat 2021 13:15
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cuma akşamlarının sevilen Show TV dizisi Ramo yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Ramo 34. Bölüm ile 26 Şubat Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizisi Ramo, 33. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen diziye bu akşam Ramo’nun büyük planını devreye sokması damga vurdu. Ramo dizisi 33. son bölümü ile ekrana geldi ve heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Peki şimdiden merakla beklenen Ramo 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ramo 34. Bölüm Fragmanı

Ramo 34. Bölüm İzle

Ramo 33. Bölüm Özeti

Ramo’nun büyük bir planı vardır; Mazhar’ın yerine İstanbul’un patronu olmak. Patronların ise tek amacı vardır; Ramo’ya diz çöktürmek. Oyuna yeni giren Şerif’in her hamlesi Ramo’yu biraz daha zora sokuyordur. Ramo’nun harekete geçmesini engelleyen şey ise Sibel’in rehin tutuluyor olmasıdır.

Ramo, bir yandan Sibel’in nerede tutulduğunu öğrenmeye, diğer yandan da Mazhar’ın yerine geçebilmek için Yıldırım’ı ikna edecek bir planı devreye sokacaktır. Yapacağı en küçük yanlış ailesinin yok olmasına neden olacağından, attığı her adıma dikkat etmek zorundadır.

Sıradaki içerik:

Ramo 34. Bölüm