Arrow 3. Sezon 20. Bölüm Ön İnceleme

Arrow 3. sezon 19. bölümün sonunda Thea, Ra's Al Ghul tarafından kılıçla yaralanıyordu. Arrow 3. Sezon 20. bölüm fragmanında gördüğümüz kadarıyla Oliver, Thea'yı Nanda Parbat'a getiriyor ve Lazarus Pit'e sokmasını ve hayata döndürmesini istiyor. Fragmandan görebildiğimiz kadarıyla tüm ekip gidiyorlar. Bence bu bölümde Oliver, Ra's Al Ghul olmayı kabul edecek gibi duruyor. Fakat Malcolm, Thea'nın Lazarus Pit'e girmesini istemiyor. Sebebi de ortada zaten , Ra's Al Ghul'un durumu.

Son sahnede de dediği gibi "Oliver bana yalvaracak. Yerimi alabilmek için bana yalvaracak" şeklindeki konuşması her şeyi özetliyor. Arrow bu hafta da bomba bölümle karşımıza çıkacak.

Ayrıca Arrow 3x20 bölümünün adı "The Fallen" olacak. Bölümle ilgili birkaç fotoğrafı ve Arrow 3x20 fragmanını sizlerle paylaşalım.

NOT: Bu hafta yayınlanan 3x19 - "Broken Arrow" bölümü 2.47 milyon kişi tarafından izlenerek geçen haftaya göre daha yüksek bir reyting almıştır.

FOTOĞRAFTA GÖRÜNEN KADININ LAZARUS PİTTE İNSANLARI CANLANDIRMAK VE ÖLÜMSÜZ YAPMAK İÇİN BİLGİYE SAHİP OLAN "TALİA" İSİMLİ KİŞİ OLDUĞU SÖYLENİYOR.

Arrow 3. Sezon 20. Bölüm Fragmanı

 

Yazar
Yazar
Yabancı dizi izlemekten zevk alan ve onlar hakkında konuşmaktan hoşlanan sıradani sakin bir insan..
Önceki Yazı:MTV Dizisi Eye Candy İptal Aldı!
Sonraki Yazı:Arrow-The Flash Spin-Off İsmi Belli Oldu!